Spotkanie na szczycie.

Już w najbliższą sobotę tj. 30 września o godzinie 15:00 rozegramy mecz na szczycie ligowej tabeli. Naszym przeciwnikiem będzie zespół LKS Głowaczowa. Nasi rywale uplasowali się na drugiej lokacie tuż za nami. Zawodnicy LKS Głowaczowa do tej pory w 6 kolejkach zgromadzili 13 punktów, cztery razy wygrywając, raz remisując i raz przegrywając, strzelając przy tym 20 bramek i tracąc tylko 7. Czerwono-Żółci maja na swoim koncie 14 punktów tylko o jedno ”Oczko” więcej od przeciwników. Wygraliśmy taką samą liczbę spotkań co LKS Głowaczowa i remisując 2 razy. Strzeliliśmy w tych meczach 14 bramek i straciliśmy tylko 5. Jesteśmy pewni ze będzie to trudne spotkanie ale zarazem ciekawe. Mimo iż już od dawna mierzymy siły z sąsiadami to zawsze nasze spotkania budzą wielkie emocje. Wierzymy ze tym razem też tak będzie, lecz wierzymy też w to iż strzelimy jedna bramkę więcej od rywali. Wszystkich kibiców i sympatyków obu drużyn zapraszamy raz jeszcze na Stadion w Straszęcinie w sobotę 30 Września na godzinę 15:00.