Remis w bardzo okrojonym składzie.

Kolejne spotkanie w bardzo okrojonym składzie udało się wyłącznie zremisować Kolejny raz młodzież godnie zastąpiła starszych i nieobecnych kolegów. W pierwszej odsłonie meczu to gospodarze byli odrobine lepsi z gry dlatego tez prowadzili do przerwy 1-0. W drugiej części meczu każdy z zawodników dał z siebie 110% doprowadzając do remisu. Na szczególną pochwałę zasługuje Kamil Zassowski, mimo iż stracił 3 bramki uniemożliwił rywalom zwycięstwo brylując miedzy słupkami. Również Maciej Banuch zasługuje na pochwały, mimo iż nie gra regularnie to strzelił aż dwie z trzech bramek a przy 3 rzucie karnym miał wielki udział gdyż to on go wywalczył. Dlatego też ten 1 punkt tak cieszy w tak trudnym terenie jakim jest Podgrodzie. Rywalom dziękujemy z to spotkanie i życzymy powodzenia.