Wracamy na własne boisko.

Kolejna batalia o punkty. Wracamy na nasz stadion po trzech meczach na wyjeździe. Tym razem rozegramy spotkanie z beniaminkiem A-klasy. LKS Brzeźnica wraca po kilku latach absencji w A-klasowe szeregi. Rywale rozegrali trzy mecze i zgromadzili na swoim koncie 3 punkty, dwukrotnie przegrywając i raz wygrywając. Bilans bramkowy przeciwnika to 9 bramek straconych oraz 6 strzelonych. Nasi chłopcy zainkasowali 7 punktów dwukrotnie wygrywając i jeden raz remisując, bilans bramek to 2 stracone oraz 8 strzelonych. Statystycznie nasz zespół wygląda lepiej, lecz to nie statystyki wygrywają mecze tylko zawodnicy. Tylko boisko może zweryfikować nasza formę. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Borowca do wsparcia. Mecz odbędzie się w Sobotę 9 września o godzinie 16:00.