Pogrom w nagoszynie.

Kolejne spotkanie Borowca które cieszyło oko. Rozgromiliśmy świetnie spisującego się do tej pory rywala z Nagoszyna. Cztery bramki były tylko dopełnieniem naszej świetnej gry. Już od pierwszych minut widać było nasza zdecydowaną przewagę na boisku. Nasi zawodnicy grali nie tylko ciałem ale też sercem, każdy z zawodników zasługuje po tym meczu na ogromne słowa uznania. Piękne akcje, gra kombinacyjna, wiele walki i dużo zdrowia zostało na boisku czyli to co kibice kochają w piłce nożnej można było oglądać w tym spotkaniu. Na słowa uznania zasługuje kilku zawodników, mi. Kamil Zassowski który skutecznie uniemożliwiał rywalom wbicie futbolówki do naszej bramki aż do 80 minuty gdzie przeciwnicy pokonali go strzałem z rzutu karnego. Kolejnymi zawodnikami są obrońcy: Zbigniew Kluk, Jakub Grych, Grzegorz Panek oraz Wojciech Buczyński którzy niezwykle skutecznie uniemożliwiali zawodnikom Nagoszyna wdarcie się w pole karne. Środkowi pomocnicy Sławomir Giermata oraz grający Trener Michał Kutrzuba, rozgrywali piłkę tak pięknie jak można było to sobie wymarzyć. Póki pomocy to Dawid Gąsior oraz Konrad Szydło pięknie dorzucali piłkę oraz uczestniczyli w akcjach oskrzydlających. A także napastnicy Piotr Ferenc oraz Piotr Sambora Skutecznie brylowali na polu karnym rywali. Piękny mecz i piękny wynik. Gratulacje dla Całego zespołu. Oby każdy mecz był tak miły dla oka i ligowych statystyk. Czekamy teraz na kolejnego rywala w przeświadczeniu że może być jeszcze lepiej. Wszystkim kibicom dziękujemy za przybicie i doping.

<<<<<<<<<<<<<<<RELACJA Z MECZU>>>>>>>>>>>>>>>

Powiązana galeria: