KS Zgórsko Gospodarze

Krzysztof Giermata

Utworzono:

03.05.2015

Dziś zdobyliśmy 3 punkty po świetnym meczu. Od początku spotkania dominowaliśmy nie wypuszczając przeciwnika z ich polowy. Zaznaczyć trzeba ze do drożyny powrócił Arkadiusz Łapa wracający z zagranicy. Można powiedzieć ze wiele wniósł do gry Hetmana. Zaliczył on trafienie do bramki jak również jego grający bracia Marcin Łapa oraz Grzegorz Łapa. Nie można nie wspomnieć o zachowaniu sędziów którzy popełniali kardynalne błędy nie tylko w nasza stronę, nie kontrolowali tego meczy i nie karali należycie wszystkich zawodników. Na pochwałę zasługuje cały zespół bez wyjątku. Obrońcy Damian Mucha, Jacek Mucha, Jarosław Mucha oraz Krzysztof Koza nie przepuszczali żadnej piki wiec nasz bramkarz nie miał wiele do roboty. Pomocnicy Marcin Łapa, Mariusz Giermata, Dominik Kuzara oraz Arkadiusz Łapa świetnie kreowali grę tworząc sytuacje bramkowe. Napastnicy Kamil Kuzara i Grzegorz łapa również kreowali i dochodzili do wielu piłek przez co mieli sporo sytuacji bramkowych. Miejmy nadzieje ze passa potrwa dalej i za tydzień będziemy świętować kolejne punkty.