Zwycięstwo w bólach.

W ostatnim meczu rundy jesiennej wygrywamy z rywalami z Żyrakowa. Ciężki mecz zwłaszcza ze braki kadrowe bardzo dały się we znaki, większość zawodników nie miała możliwości obecności na meczu. Obu naszych bramkarzy zatrzymała praca oraz sprawy rodzinne, na szczęście powrócił trzeci bramkarz. Defensywa i ofensywa po wielu kontuzjach nie była nawet odrobine skompletowana. Lecz kolejny raz młodzież pokazała ze bardzo dobrze procentuje mowa tutaj o Tomaszu Giermacie który rozegrał świetne spotkanie a także zawodnicy którzy wracają po kilku latach jak strzelec jednej z bramek Sławomir Gąsior. Na pochwały zasługują tez Wojciech Buczyński i Filar obrony niezniszczalny Jakub Grych. Najważniejsze są 3 punkty na naszym koncie. Wszyscy już się cieszą ze to już koniec tej rundy bo większość zawodników bardzo odczuła trudy ligowych zmagań. Dziękujemy kibicom za przybycie na ten mecz.

<<<<<<<<<<<<<<RELACJA Z MECZU>>>>>>>>>>>>>>