Tylko 1 punkt przywieziony z Brzeźnicy

Niestety tylko jeden punkt przywieziony z trudnego terenu w Brzeźnicy. Rywale byli bardziej spragnieni gry po tak długiej przerwie. Nasi chłopcy wykrzesali z siebie wiele lecz to nie było wystarczająco. Pod koniec meczu wszystkim nerwy już puściły na bardzo niski poziom oceny sędziego głównego tego spotkania. Nie kontrolował tego spotkania i dał się podporządkowywać gospodarzom. Wielokrotnie faulowani nasi pałkarze odczuli to spotkanie w kościach. Nawet nasz kapitan nie wytrzymał i zwrócił uwagę (w bardzo grzeczny sposób) sędziemu prowadzącemu to spotkanie za co został ukarany dwoma żółtymi kartonikami. Na pochwałę zasługuje nasz nowy nabytek Mariusz Szymalski który wywalczył rzut karny i zdobył bramkę na wagę 1 punktu. Oby takie mecze i tacy sędziowie zdarzali się nam jak najrzadziej.