Kolejny rywal, tym razem LKS Pustków

Kolejny mecz i kolejna szansa na punkty w zmaganiach Dębickiej Klasy „A”. Tym razem Czerwono-Żółci zmierza się z zespołem LKS Pustków. Tamtejsi piłkarze są w świetnych nastrojach gdyż w pierwszym spotkaniu pokonali 3-0 na własnym stadionie Beniaminka naszych rozgrywek LKS Bobrowa. Chcemy wierzyć ze w niedzielny wieczór kolejny raz my będziemy w takich nastrojach, ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Można się spodziewać ciekawego widowiska gdyż oba zespoły będą starały się za wszelka cenę przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Ze względu na „CZAD-FESTIWAL” organizowany w Ośrodku w Straszęcinie mecz ten odbędzie się w Pustkowie, gdyż władze dogadały się z rywalami i Podokręgiem i uzgodniły zamianę kolejek. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na mecz który odbędzie się na Stadionie w Pustkowie w Niedzielę 27 Sierpnia o godzinie 17 00 do wsparcia naszych walecznych zawodników.