Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo.

Kolejny rozegrany mecz został rozstrzygnięty na naszą korzyść. Po pięknej pierwszej połowie druga okazała się już nie tak urocza. Pierwszą bramkę po pięknej asyście Tomasza Giermaty zdobył Piotr Sambora co było już tylko czystą formalnością. Piękne podania rozgrywanie piłki było standardem w pierwszej odsłonie meczu. W drugiej po kilku zmianach obraz gry się pogorszył. Do pewnego momentu gdy po szarży Tomasza Giermaty, obrońcy Nagoszyna wycinają go równo z trawą w własnym polu karnym po czym sędzia dyktuje „11”. Ten fragment gry bezlitośnie wykorzystuje Zbigniew Kluk, specjalista od rzutów karnych. Obraz całego meczu jest bardzo przyjemny, zwłaszcza ze 3 punkty zostają w Straszęcinie. Dziękujemy kibicom za liczne stawiennictwo i wsparcie naszych chłopców.

<<<<<<Szczegóły Meczu KLIKNIJ TUTAJ>>>>>>