Kolejny beniaminek na drodze po punkty.

Kolejny mecz w rozgrywkach A-Klasy Dębickiej. Naszym kolejnym rywalem będzie drugi z rzędu beniaminek naszych rozgrywek. Tym razem zmierzymy się z LKS Bobry Bobrowa. Zespół ten jest jedynym który jak do tej pory nie zdobili ani jednego punktu. W czterech kolejkach przegrali wszystkie mecze, zdobywając przy tym 6 bramek oraz stracili 14 bramek. Nasi chłopcy wygrali 3 mecze i zremisowali jeden. W czterech kolejkach zdobyli 10 punktów plasując się tym samym na 2 miejscu. Zdobyliśmy do tej pory 9 bramek i stracili tylko 2. Kolejny raz na naszej drodze zespół za którym nie przemawiają statystyki, lecz może przemówić gra. Dlatego tez zapraszamy wszystkich Kibiców i sympatyków naszego zespołu na to spotkanie które odbędzie się (ze względów technicznych) w Straszęcinie  w niedziele 17 września o godzinie 14:00.